loading

درباره ما

امروزه با جهانی شدن ورزش و پیوند آن با علوم مختلف، این پدیده از شکل سنتی خود خارج شده و از کارکردهای متعدد اجتماعی ، آموزشی ، اقتصادی و سرگرمی برخوردار می باشد. جایگاه پر نفوذ ورزش در جوامع مختلف و همچنین گرایش میلیون ها علاقه مند به آن موجب شده تا کشورها با برنامه ریزی اصولی و رویکردهای دانش بنیان از این مولفه چند وجهی نهایت استفاده را ببرند. از این رو مجموعه های علمی و آموزشی و اقتصادی ورزش نقش مهمی بر عهده داشته و این مراکز در سراسر جهان در حال گسترش بوده و فعالیت رو به رشدی دارند. با توجه به جایگاه مهم ورزش در بین اقشار مختلف کشور عزیزمان ایران و کمبود مراکز باکیفیت و استاندارد در زمینه ورزش، نیاز به حضور برندهای معتبر و الگومند ورزشی در جهت ارائه خدمات با کیفیت بسیار احساس می شود.

با توجه به‌ تمامی شرایط، شرکت فرهنگی، ورزشی و تجاری راه سبز ورزش پس از چند سال فعالیت با کیفیت و اثربخش در زمینه های مختلف ورزشی و رعایت استانداردهای جهانی همواره پر تلاش و نوآور بوده است. همکاری با برندهای معتبر بین المللی و استفاده از کارشناسان و متخصصان خبره حوزه های مختلف ، ضمن گام نهادن در مسیر توسعه ورزش ، زمینه اجرای پروژه های بزرگ چند بخشی را در داخل کشور امکان پذیر نموده است.
این مجموعه حسب وظیفه ذاتی و در راستای اهداف خود با حسن تجربه و برخورداری از امتیاز نمایندگی برندهای معتبر بین المللی در حوزه های مختلف آموزشی ، رسانه ای ، اقتصادی، تجاری و خدماتی ورزش درصدد رفع نیازها و حمایت از جامعه ورزش کشور است.

لذا تمام تلاش و توجه خود را معطوف به تحقق اهداف عالی خود نموده و همواره در راستای انتفاع جامعه ورزش و ارائه خدماتی شایسته می کوشد.